Başkanımız Zinnur Büyükgöz’e Hayırlı Olsun Ziyareti

By 7 Mayıs 2019 Mayıs 8th, 2019 Bizden Haberler

Marmara Sanayici ve İş İnsanları Derneği olarak bugün Belediye Başkanımız Zinnur Büyükgöz’ e makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Belediye Başkanı’nı ziyarette, Dernek Başkanı Muzaffer KOŞAN’ a, Başkan Yardımcıları Fatih FAYDASIÇOK, Cem BÜYÜKCINGIL, Lokman KILIÇ, Erol ÜÇÜNCÜ, Bahadır Yılmaz ve Can SÖNMEZ eşlik ettiler.

Adı, amacı ve hedefleri değişen derneğimizle ilgili başkanımıza bilgiler vererek neler yaptığımızı ve ilerleyen zamanlarda dernek olarak daha neler yapmak istediğimizi anlattık. Daha sonra Gebze çevresinde bulunan OSB’lerle ilgili sıkıntılar dile getirilerek başkanımızdan bu konuda destek olması isteğinde bulunduk.

OSB’lerin durumunun konuşulmasından sonra Gebze’nin kentsel sorunları ile ilgili şikayetler dile getirildi. Bu konuda neler yapılabileceği ve neler yapılması gerektiğini konuşarak ilçemiz için hep birlikte hareket konusunda her zaman belediyemizin yanında olduğumuzu başkanımıza ilettik.

Ayrıca başkanımıza dernek üyelerimizin iş yerleriyle ilgili olan sıkıntılarını dile getirdik ve başkanımızdan konuyla ilgileneceği konusunda sözümüzü aldık.

Gebze Belediyemiz ve Derneğimiz olarak, Gebze’mizi geliştirme, değiştirme ve kalkınma konusunda el ele vereceğimizin sözünü verdik.

T : +90 (536) 955 84 97
info@marsid.org.tr

Adres : İstasyon Mah. Güney Yan Yol Cad. No:132, 41400 Gebze/KOCAELİ

MARSİD TÜM HAKLARI SAKLIDIR.