Marsid’den Geniş Çaplı Kahvaltı Programı

By 30 Nisan 2019 Mayıs 8th, 2019 Bizden Haberler
Marsid’in 20.04.2109 tarihinde Workin Otel’de düzenlemiş olduğu Kahvaltı yemeğinde yer alan Milletvekillerimiz, Gebze Ticaret Odası Başkanımız Sayın Nail Çiler, Enerji Uzmanı Ziya Baran, Katarlı Al Mana Group Yöneticisi Adel Ben Fdhila, Anadolu Sağlık Merkezi Başhekimi Özgür Devrim Kılıç ve bir çok yerli-yabancı iş adamları ile geniş çaplı kahvaltıda bir araya gelindi.

Gebze Ticaret Odası Başkanı Sayın Nail Çiler İletişim Toplantımıza katılım sağlayarak bizlere onur verdi.

Anadolu Sağlık Merkezi Başhekimi Özgür Devrim KILIÇ.

Enerji Uzmanı Ziya Baran, toplantımıza katılıp üyelerimize kısa bir eğitim vererek bizlere destek verdiler. Ayrıca toplantımıza, 25. Dönem İstanbul Milletvekili Hasan Sert, ülkemizden Afrika’ya yayın yapan tek kanal olan Natural TV Genel Müdürü Tuncay Demir, Boğaziçi Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Utku Bengisu katılım sağlayarak bilgilerini üyelerimizle paylaşmışlardır. Katkılarından ve katılımlarından dolayı Dilaş Toplu Yemek Hizmetleri (Metin Uzunok) ve Anadolu Sağlık Merkezi Başhekimi (Özgür Devrim KILIÇ) ve çalışanlarına teşekkür ederiz.

Katarlı Al Mana Group Yöneticisi Adel Ben Fdhila toplantımıza katılarak bizlere Ortadoğu’da ne gibi işler yapabileceğimiz konusunda bilgiler verdi. Dernek olarak bizde kendilerine ülkemizde ne gibi yatırımlar yapabilecekleri konusunda bilgiler vererek ileride birlikte yapılacak ticaretin adımlarını atmış olduk. Katılımlarından dolayı kendilerine teşekkür plaketini Başkanımız Sayın Muzaffer Koşan taktim ettiler.

T : +90 (536) 955 84 97
info@marsid.org.tr

Adres : İstasyon Mah. Güney Yan Yol Cad. No:132, 41400 Gebze/KOCAELİ

MARSİD TÜM HAKLARI SAKLIDIR.